ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Дитина не сама
30.04.2022 / Газета: Чорноморські новини / № 31-32(22354-22355) / Тираж: 8525

Кілька днів тому Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Офісом президента, радницею-уповноваженою глави держави з прав дитини і дитячої реабілітації та Міністерством соціальної політики України запустили загальнонаціональну інформаційну кампанію «Дитина не сама: інструкція з турботи».

Її мета — привернути увагу суспільства до різних проблем порушення прав дітей під час війни й надати вичерпну інформацію, як розв’язувати ці проблеми. Зокрема, йдеться про права дітей, які через війну залишилися без піклування батьків і потребують турботи та тимчасового дому. Кампанія доноситиме до громадян інформацію про те, як правильно підтримувати та захищати права дітей без батьківського піклування, а також надасть інструкції з тимчасового влаштування їх у сім’ї.

«Сьогодні зростає кількість дітей, які залишилися без батьківського піклування й перебувають у небезпеці. Це, передусім, діти з регіонів, де відбуваються активні бойові дії, бомбардування житлових кварталів. Чат-бот @dytyna_ne_ sama_bot «Дитина не сама» є інструментом для дорослих, завдяки якому можна допомогти дитині, що загубилася чи залишилася без батьківського піклування, й тимчасово прихистити її в своїй сім’ї», — зазначила Марина Лазебна, міністерка соціальної політики.

Кампанія допоможе популяризувати чат-бот у Telegram «Дитина не сама», який дає можливість українським сім’ям та іноземним організаціям подати заявку службам у справах дітей про готовність тимчасово влаштувати неповнолітніх. Такі заявки вже подали понад 15 тисяч українських сімей та більш як пів тисячі іноземних організацій. У чат-боті також містяться інструкції для тих, хто загубив або знайшов дитину.

«До війни в Україні була достатньо велика кількість дітей, які підлягали усиновленню, — майже 17 тисяч. Діти зі статусом сироти та позбавлені батьківського піклування потребують домашнього, родинного спілкування на заміну вихованню в закладах інституційного догляду. Зараз кількість таких дітей щодня, від бомбардування до бомбардування, зростає. Ми готуємося до покращення та зміни системи усиновлення, діджиталізації певних складових цього процесу, яка запрацює одразу після війни. Наразі велика кількість родин може й хоче допомогти дітям, але потребує додаткових пояснень та актуалізації відомостей щодо процедури», — визнає Дар’я Герасимчук, радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації.

Окрім чат-бота на домені Міністерства соціальної політики буде створено окремий розділ, присвячений захисту прав дітей в умовах війни, що акумулюватиме всю відповідну інформацію в одному місці. ЮНІСЕФ допомагатиме створювати контент для цього ресурсу.

«Кожна дитина в Україні потребує допомоги під час цієї страшної війни. Однак діти без батьківського піклування перебувають у зоні підвищеного ризику насильства та експлуатації, — каже Мурат Шахін, голова ЮНІСЕФ в Україні. — Ця кампанія об’єднує зусилля всіх сторін для найкращого захисту українських дітей».

Кампанія триватиме понад три місяці та включатиме діджитал-компонент, зовнішню рекламу, поширення інформації через національні та локальні ЗМІ, а також залучатиме відомих українців і лідерів думок.

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012