|
Громади працюють на фронт
16.02.2023 / Газета: Чорноморські новини / № 8(22433) / Тираж: 8525
Мешканці Подільського району не залишаються осторонь потреб наших захисників і постійно їм допомагають. Практично кожна громада час від часу відправляє на передову автомобілі різних марок для пересування та виконання поставлених завдань підрозділами ЗСУ. От і нещодавно на передову поїхав «Пікап Перемоги» Ford Ranger» — дарунок від ТОВ «Зернятко Південь», де виконавчою директоркою Оксана Бойко. Ще дві машини для фронту спорядили сім’я Пантелієвих з Балти та аграрії Слобідської громади (пікап Nissan). Як правило, відправляють їх завантаженими продуктами, ліками, іншими необхідними на війні речами. Уже вкотре долучилися до цієї доброчинної справи аграрії Кодимської громади: недавно вони передали авто підрозділу спеціальної розвідки Одеської бригади Національної гвардії України. Чимало транспортних засобів відправлено на передову з Балти. Так, цими днями до Авдіївки вирушила автівка, яку назвали «Анжеліка». Машину відремонтували, «перевзули». А придбала її для бійців 68-го батальйону сім’я Сіряченків. Разом з автомобілем від військовослужбовця «Маестро», який після поранення проходить реабілітацію, передано новий мотоцикл для снайперів, продукти та інші потрібні речі від міського голови Сергія Мазура і жителів сіл Гербине та Пужайкове. Майже в кожному населеному пункті північних громад Одещини плетуть захисні сітки, виготовляють окопні свічки, готують домашні страви, м’ясні та рибні консерви, випікають здобні вироби і відправляють бійцям на фронт. У Подільську на добровільних засадах на повну потужність працює цілий швейний цех, який назвали загоном «Шалені голки». Добровольці-жінки шиють там речі, потрібні захисникам: шапки, балаклави, нашоломники, спальні мішки, тактичні сумки, маскувальні костюми тощо. Коштами й матеріалами забезпечують жителі місцевих громад. У Сербах Кодимської громади налагодили виготовлення «буржу-йок». Ті ж «буржуйки», а також інші потрібні на фронті металеві речі, як-от скоби, поставили на потік у Загнітковому. Основне підприємство тут — кузня. А до справи, об’єднавшись, долучилися всі: влада, доброчинці, аграрії, волонтери, місцеві майстри, як теперішні, так і колишні мешканці села. Матеріали й інша допомога надходять і від жителів сусідніх сіл, житлово-комунального підприємства, міської ради. На виробництві працюють 30 осіб, тож загнітківська кузня цілими партіями відправляє на передову свої вироби. А ще ж у кожній громаді час від часу проводяться благодійні ярмарки, де люди продають власноруч приготовлені страви, а кошти передають на потреби армії. Автор: Віра ТИХОНОВА
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для одеситів та гостей міста цікаву й розмаїту різдвяно-новорічну програму «Від Миколая до Різдва». Цей проєкт родинного дозвілля, спрямований на популяризацію книги та читання, згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку, триватиме впродовж грудня (6.ХІІ – 31.ХІІ. 2024 р.). Тож запрошуємо здійснити захоплюючу подорож усією родиною у дивовижний світ книжок найстарішої книгозбірні України!
Останні моніторинги:
00:00 19.12.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 19.12.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 19.12.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 19.12.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 19.12.2024 / Вечерняя Одесса
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012 |