ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Французский бульвар» в конце мая выпустит в продажу новое шампанское
10:44 / 11.05.2007

ОДЕССА, 11 МАЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Шампанское Special Edition торговой марки «Французский бульвар» выйдет в продажу в конце мая 2007 года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 11 мая, агентству сообщили отделе маркетинга ЗАО «Одессавинпром».

По информации отдела, для производства виноматериала применена технология кюве — первая фракция отжима. В состав купажа входят виноматериалы классических французских и региональных сортов, принятых в практике производства игристых и шампанских вин стран Черноморского бассейна.

Шампанское будет стоить чуть больше тридцати гривен.

В 2008 году компания предполагает, что объем производства новой коллекции вырастет не менее чем в два раза.

СПРАВКА: ЗАО «Одессавинпром» основано в 1857 г. Выпускает свыше сорока наименований тихих и игристых вин. В год предприятие производит около 10 млн. бутылок вина. Основано на базе винного завода, работающего с 1857 года. Специализируется на выпуске тихих и шампанских и игристых вин. Одессавинпром принадлежат ТМ “Французский бульвар” и ТМ «Розенфельд». Доля рынка шампанского ТМ “Французский бульвар” в Украине составляет 10%.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні новини:
16:00 15.08.2026
13:18 15.08.2026
13:12 15.08.2026
13:08 15.08.2026
11:40 15.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016