![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Около 8 миллионов гривен перечислено в 2009 году в общий фонд Госбюджета от продажи земель в Одесской области
12:12 / 13.03.2010
ОДЕССА, 13 МАРТА 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― В 2009 году от продажи земель в Одесской области в общий фонд Государственного бюджета Украины перечислено 7 млн. 966 тыс. грн., передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 13 марта, агентству сообщили в Главном управлении Государственного комитета Украины по земельным ресурсам в Одесской области. По информации Главного управления, от продажи земель в Одесской области в общий фонд Госбюджета за 2009 год перечислено 7 млн. 966 тыс. грн., что составило 24,57% от запланированного. У Одесской области ― сами высокие показатели среди других областей Украины по поступлению средств в Госбюджет от продажи земель. Они в 2 раза превышают показатели по Киевской области, в 2,5 — по Львовской, в 4,5 — по Днепропетровской и Донецкой областям, в 32 — по Черниговской, в 47 — по Сумской области. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
10:29 31.03.2026
10:23 31.03.2026
10:04 31.03.2026
09:49 31.03.2026
09:40 31.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.254 |