ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Областной бюджет в год недополучает платы за землю около 190 миллионов гривен», — губернатор
16:26 / 21.05.2010

ОДЕССА, 21 МАЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Эдуард Матвийчук заявил, что бюджет Одесской области недополучает платы за землю около 190 млн. грн. в год, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом губернатор сообщил сегодня, 21 мая, в ходе заседания комиссии по урегулированию проблемных вопросов в сфере земельных отношений и наполнения местных бюджетов от платы за землю и продажи земельных участков.

«Мы проанализировали суммы, которые не дополучает бюджет области, и которые мы могли бы получать, действуя в рамках законодательства. Эта сумма составляет около 190 млн. грн. в год. Для этого не надо изобретать велосипед, а просто навести порядок с землей. Каждый может оценить, сколько недополучено и не вложено в социальную сферу и в развитие. Эта работа должна быть первостепенной. И это те деньги, которые лежат на поверхности. Это мы еще не копнули дальше. Это только начало», — отметил Э. Матвийчук.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
16:23 18.12.2025
16:21 18.12.2025
15:15 18.12.2025
14:02 18.12.2025
13:52 18.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.269