ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«С начала года из Госбюджета на объекты культурно-исторического наследия области не выделено ни копейки», — Управление охраны культурного наследия ОГА
17:44 / 14.06.2010

ОДЕССА, 14 ИЮНЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — С начала 2010 года из Государственного бюджета Украины на объекты культурно-исторического наследия Одесской области денег выделено не было, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщила сегодня, 14 июня, начальник Главного управления охраны объектов культурного наследия Одесской областной государственной администрации Наталья Штербуль в ходе пресс-конференции.

«Сейчас нужно принимать меры по реставрации старых зданий в центре Одессы. Для этого нужны огромные деньги. С начала 2010 года из Государственного бюджета на объекты культурно-исторического наследия Одесской области не было выделено ни копейки. А должны были поступить деньги на Белгород-Днестровскую крепость, на мероприятия, посвященные Евро—2012, и т.д.», — сообщила Н. Штербуль.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
10:44 14.02.2026
10:41 14.02.2026
09:27 14.02.2026
09:20 14.02.2026
09:18 14.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 5.542