ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



35 миллионов гривен будет заложено в горбюджет 2011 года на содержание лифтового хозяйства
17:22 / 07.12.2010

ОДЕССА, 07 ДЕКАБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 35 млн. грн. планируется заложить в городской бюджет Одессы на 2011 год на содержание лифтового хозяйства, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщил сегодня, 7 декабря, заместитель Одесского городского головы Валерий Матковский в ходе брифинга.

Как отметил вице-мэр, на сегодняшний день городские власти разработали программу, согласно которой в 2011 году в городской бюджет должно быть заложено 35 млн. грн. на содержание лифтового хозяйства. В 2012 году эта сумма должна составить 40 млн. грн., в 2013 году — 46 млн. грн., в 2014 году ― 54 млн. грн. Если в бюджет города будут закладываться такие средства, то можно будет взять под контроль ситуация с лифтовым хозяйством в Одессе.

«Ведь не обязательно менять вещь на новую, если у нее оторвалась пуговица. В лифтовом хозяйстве ― подобная ситуация. Достаточно всего лишь вовремя выполнять ряд ремонтных работ для того, чтобы строк эксплуатации лифта не заканчивался после 25 лет. Что, на 26-й год уже лифт выбрасывать?! Такой нормы нигде в мире не существует, так было только в СССР», — добавил он.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:37 30.03.2026
17:12 30.03.2026
17:08 30.03.2026
16:35 30.03.2026
16:18 30.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.681