![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Область получит 112 миллионов гривен из Госбюджета на ремонт дорог и строительство нового корпуса детской облбольницы
12:25 / 26.03.2011
ОДЕССА, 26 МАРТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская область получит субвенции в размере 112 млн. грн. из Государственного бюджета на ремонт дорог и строительство нового корпуса Одесской областной клинической детской больницы, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Как агентству сообщили сегодня, 26 марта, в пресс-службе Одесской облгосадминистрации, такое заявление председатель Одесской ОГА Эдуард Матвийчук сделал в интервью одному из одесских телеканалов. Э. Матвийчук сообщил, что в 2011 году Одесская область получит 112 млн. грн. субвенций из Государственного бюджета на ремонт дорог в области, «что является наибольшей суммой, которая выделяется региону». «Субвенции из Госбюджета пойдут на строительство нового корпуса Одесской областной клинической детской больницы. Также более 110 миллионов будет направлено на ремонт дорог. И, в первую очередь, мы, в обязательном порядке, отремонтируем дороги в областном центре». По словам губернатора, на ремонт дорог областного центра будет выделено 60 млн. грн. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:37 30.03.2026
17:12 30.03.2026
17:08 30.03.2026
16:35 30.03.2026
16:18 30.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.029 |