![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Кабмин может выделить в 2012 году около 13 миллионов гривен на Белгород-Днестровскую крепость, — Управление культурного наследия ОГА
15:46 / 23.11.2011
ОДЕССА, 23 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― Начальник Управления охраны объектов культурного наследия Одесской областной государственной администрации Наталья Штербуль заявила, что Кабинет министров Украины может выделить в 2012 году около 13 млн. грн. на Белгород-Днестровскую крепость, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом Н. Штербуль сообщила сегодня, 23 ноября, в ходе горячей телефонной линии. Как отметила начальник Управления, на сегодняшний день есть полная готовность к участию в получении гранта Европейского Союза на проведение ремонтных работ в Белгород-Днестровской крепости. До конца ноября уже должен быть объявлен конкурс. Грант рассчитан на 3 года и составляет предварительно около 3 млн. евро. «Эти средства будут потрачены на благоустройство главного двора крепости, реставрацию цитадели и ряд других мероприятий на территории Белгород-Днестровской крепости», — добавила она. Также Н. Штербуль напомнила, что ожидается выделение средств на крепость от Кабмина. На 3 года запланировано выделение 41 млн. грн. В 2012 году ожидается около 13 млн. грн. «Беда в том, что как раньше руководство города отдало крепость по разграбление, так это происходит и сейчас», — подчеркнула она. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:45 30.03.2026
12:15 30.03.2026
12:07 30.03.2026
11:55 30.03.2026
11:11 30.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.093 |