![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Медработникам, удостоенным звания «Лучший работник здравоохранения города», с начала года выплачено 34,7 тысячи гривен надбавок к зарплате
13:12 / 05.03.2012
ОДЕССА, 05 МАРТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 34 тыс. 700 грн. надбавок к зарплате выплачено с начала 2012 года медработникам, имеющим звание «Лучший работник здравоохранения города Одесса», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили, 5 марта, в Управлении информации Одесского городского совета. Как отметили в Управлении, за счет бюджета города Одесса производится выплата ежемесячной надбавки к зарплате в размере 50% тарифной ставки медицинским работникам за почетное звание «Лучший работник здравоохранения города Одесса». Так, за 2 месяца 2012 года на эти цели уже направлено 34 тыс. 700 грн. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
09:17 30.03.2026
08:44 30.03.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 150 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
08:42 30.03.2026
08:33 30.03.2026
17:06 29.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.392 |