ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Весной ставки по гривневым депозитам зафиксируются на уровне 15-17 процентов», — эксперт
16:22 / 12.03.2013

ОДЕССА, 12 МАРТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Правления банк «Пивденный» Людмила Худияш считает, что весной ставки по депозитам в гривне зафиксируются на уровне 15-17 процентов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 5 февраля, в пресс-службе банка.

По мнению эксперта, в 2013 году будет наблюдаться снижение ставок по краткосрочным вкладам.

«По таким депозитам ставки были наиболее высокими в связи с ростом спроса на подобный вид сбережений, а также в связи с большой потребностью банков в гривневых ресурсах. Снижение ставок будет постепенным и к весне средние ставки по вкладам в национальной валюте будут на уровне 15-17%», — отметила она.

Также председатель правления полагает, что и ставки по вкладам в иностранной валюте будут иметь тенденцию к снижению, а в целом дальнейшая динамика по ставкам будет зависеть от экономической ситуации и политики НБУ.

Говоря о кредитных ресурсах, глава банка предполагает продолжение спроса на потребительские кредиты, кэш-кредиты и карточные кредитные продукты.

«Спрос на автокредиты и ипотечные займы, скорее всего, останется на уровне 2012 года. Это связано, в первую очередь, с высокой стоимостью данных программ кредитования для конечного потребителя», — добавила Л. Худияш.

СПРАВКА: Акционерный банк «Пивденный» зарегистрирован в 1993 году. Входит в группу крупных банков и является лидером на юге Украины. Банк является одним из крупных украинских банков, лидером на юге Украины. Банк работает в 17 регионах страны, где обслуживает частных и корпоративных клиентов. Растущая филиальная сеть бланка состоит из 17 филиалов и около 150 отделений. Число сотрудников банка превышает 2 тысячи 500 человек. Финансовый результат на 1 февраля 2013 года составил 1,2 млн. грн. По состоянию на февраль 2013 года активы банка составили 10,365 млрд. грн., регулятивный капитал – 1,445 млрд. грн., а кредитно-инвестиционный портфель – 7,877 млрд. грн.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
09:52 06.03.2026
09:49 06.03.2026
09:17 06.03.2026
09:11 06.03.2026
18:05 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.322