![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Бюджеты всех городов областного подчинения за І полугодие не были выполнены», — Главфинуправление ОГА
13:30 / 28.08.2013
ОДЕССА, 28 АВГУСТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Главного финансового управления Одесской областной государственной администрации Марина Зинченко заявила, что бюджеты всех городов областного подчинения были не выполнены за первое полугодие, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом М. Зинченко заявил сегодня, 28 августа, в ходе заседания коллегии ОГА. Как отметила М. Зинченко, «основная проблема возникла с наполнением бюджета от поступлений налога с дохода физических лиц. Эта динамика не только Одесской области, но и в целом по Украине, мы находимся где-то в середине. За первое полугодие не были выполнены бюджеты всех городов областного подчинения. На это повлиял подоходный налог. Если у нас невыполнение по городам составляло 66% сводного бюджета, то если брать подоходный налог – это минус 80 миллионов плановых назначений, из них 45 – это город Одесса. По подоходному налогу по городам у нас резерв 90 миллионов гривен, если говорить о земле – 102 миллиона гривен». |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:06 29.03.2026
12:10 29.03.2026
12:08 29.03.2026
12:04 29.03.2026
12:00 29.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.445 |