![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Больше 2,5 миллиона гривен уже выделено из облбюджета на реконструкцию Музея морфлота в Одессе
11:34 / 07.09.2013
ОДЕССА, 07 СЕНТЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель председателя — руководитель аппарата Одесской областной государственной администрации Петр Хлыцов заявил, что из бюджета Одесской области на работы по восстановлению Музея морского флота уже выделено 2 миллиона 600 тысяч гривен, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое заявление П. Хлыцов сделал вчера, 6 сентября, в ходе круглого стола. «На финансирование работ по восстановлению Музея морского флота в Одессе из областного бюджета уже поступило порядка 2,6 миллиона гривен. Строители их получили, они эти деньги уже осваивают. Поступил аванс за проектную документацию. В настоящее время рабочие выполнили работ на около 9 миллионов гривен», ― отметил он. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:06 29.03.2026
12:10 29.03.2026
12:08 29.03.2026
12:04 29.03.2026
12:00 29.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.157 |