![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Расходы горбюджета на социокультурную сферу сокращаются на 65 миллионов гривен», — Бедрега
13:28 / 25.04.2014
ОДЕССА, 25 АПРЕЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Директор Департамента финансов Одесского горсовета Светлана Бедрега заявила, что расходы бюджета Одессы на сферы здравоохранения, образования, соцзащиты, физкультуры и спорта будут уменьшены на 65 миллионов гривен, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом С. Бедрега заявила сегодня, 25 апреля, в ходе брифинга. «В связи с прогнозируемым уменьшением доходного источника, из которого у нас финансируются отрасли социально-культурной сферы, образования, здравоохранения, физкультуры и спорта, социальная защита – на эти отрасли расходы уменьшаются на 65 миллионов гривен. Сразу стоит вопрос, как это отразится на деятельности данных учреждений, на зарплате и так далее. Хочу заверить всех, что это ни в коей мере не отразится отрицательно. Заработная плата, которая должна была в течение года меняться два раза, меняться не будет, тем не менее, весь фонд зарплаты будет выплачиваться в полном объеме», — отметила она. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
13:20 31.03.2026
13:17 31.03.2026
12:27 31.03.2026
11:43 31.03.2026
11:38 31.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 6.031 |