ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Проведение Финансового форума в Одессе укрепляет её имидж финансового и делового центра Украины», — Эдуард Стась
17:39 / 27.08.2015

ОДЕССА, 26 АВГУСТА 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Генеральный директор Страховой компании «Теком» Эдуард Стась считает, что проведение Международного финансового форума в Одессе укрепляет имидж нашего города как финансового и делового центра Украины, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Э. Стась заявил в интервью агентству, комментируя предстоящее проведение в Одессе Международного финансового форума

Гендиректор отметил, что в середине сентября в Одессе пройдёт юбилейный — XV Международный финансовый форум, который на сегодняшний день приобрёл уровень весомого международного события в страховом деле.

«Этот Форум важен для развития финансовой и, в частности, страховой отрасли Украины, особенно в нынешних условиях, когда страна пытается перебороть негативные тенденции в разных сферах и занять своё достойное место на международных рынках. Форум является третьим по значимости европейским форумом страхового бизнеса после Монте-Карло и Баден-Бадена. Ранее он проходил в г. Ялта.

Напомню, что именно по инициативе «Текома» с прошлого года этот форум стал проводиться в Одессе, что укрепляет имидж нашего города как финансового и делового центра Украины.

Приглашаю своих коллег и других финансистов на эту ставшую традиционной международную деловую встречу в Одессе», — добавил Э. Стась.

Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», XV Международный финансовый форум пройдёт в Одессе 16-19 сентября.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
08:36 13.02.2026
08:33 13.02.2026
08:30 13.02.2026
08:26 13.02.2026
17:39 12.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.051