![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Более 4 миллиардов гривен направлено в местные бюджеты Одесской области в этом году», — и.о. начальника ГУ ДФС в Одесской области
10:00 / 17.08.2016
ОДЕССА, 17 АВГУСТА 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — За 7 месяцев текущего года в местные бюджеты Одесской области направлено 4,3 млрд. гривен, — сообщил и.о. начальника Главного управления ДФС в Одесской области Глеб Милютин, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 17 августа, в пресс-службе Главного управления ДФС в Одесской области. Как отметили в пресс-службе, и.о. начальника Главного управления ДФС в Одесской области Глеб Милютин во время рабочего совещания отметил, что за 7 месяцев 2016 года в местные бюджеты Одесской области направлено 4,3 млрд. гривен. По его словам, темп роста по сравнению с соответствующим периодом прошлого года составляет 160,5%. За период январь-июль т.г. в общий фонд Государственного бюджета направлено более 3 млрд. Темп роста к факту прошлого года составляет 171%. «Также напоминаю, что в вопросах противодействия и борьбы с коррупцией позиция ГУ ДФС в Одесской области неизменна – это «нулевая» толерантность. И ответственность за коррупционные проявления возложена на руководителей, которые несут персональную ответственность за своих подчиненных », — отметил Глеб Милютин. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:29 28.03.2026
12:02 28.03.2026
10:58 28.03.2026
10:51 28.03.2026
10:22 28.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.736 |