![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Если одесситы будут вовремя платить за тепло, то не будет и отключений», – вице-мэр
16:02 / 14.01.2011
ОДЕССА, 14 ЯНВАРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель Одесского городского головы Валерий Матковский заявил, что если одесситы будут вовремя платить за тепло, то не будет и отключений, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом В. Матковский заявил агентству сегодня, 14 января, комментируя отключение теплоснабжения в ряде микрорайонов Одессы. По его словам, «во вторник, действительно, были остановлены 4 крупных котельных «Южная-1», «Южная-2», Северная-1» и «Северная-2». Они были остановлены из-за превышения лимитов потребления газа. В течение 4 часов вопрос удалось решить – подача газа была восстановлена, котельные заработали». «Гарантировать, что такое в будущем не повторится, нельзя. Гарантия одна – если одесситы будут вовремя оплачивать услуги теплоснабжения. Сейчас задолженность потребителей перед КП «Теплоснабжение города Одесса» составляет около 150 миллионов гривен», – отметил В. Матковский. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
17:20 12.01.2026
16:10 12.01.2026
15:25 12.01.2026
15:21 12.01.2026
15:07 12.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.801 |