ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«В Одесской области в виде пилотных проектов будут ликвидировать обслуживающие жилье предприятия», – вице-губернатор
15:07 / 20.06.2011

ОДЕССА, 20 ИЮНЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель председателя Одесской областной государственной администрации Александр Малин заявил, что в Одесской области «в виде пилотных проектов будут ликвидировать жилищно-обслуживающие предприятия, стимулируя создание коммерческих структур», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Малин заявил сегодня, 20 июня, в ходе первого заседания областной комиссии по вопросам тарифообразования и регулирования рынка жилищно-коммунальных услуг.

«Хоть один сантехник из любого ЖЭКа любого населенного пункта пришел в дом к людям и оказал людям услугу бесплатно в рамках заработной платы, которую он получает на предприятии? Уверен, что нет — практически на 100%. Нужны ли нам такие непонятные трудовые коллективы?», – отмтеил А. Малин.

«Поэтому мы будем в виде пилотных проектов ликвидировать жилье обслуживающие предприятия, простимулировав создание коммерческих предприятий», – добавил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:53 11.01.2026
16:49 11.01.2026
16:46 11.01.2026
12:05 11.01.2026
12:01 11.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.536