ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Хотелось бы в будущем решить вопрос об утилизации осадков и избыточного ила с СБО «Северная»», — мнение
16:29 / 19.08.2011

ОДЕССА, 19 АВГУСТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ —Главный инженер СБО «Северная» Владимир Мошогло заявил, что в будущем следовало бы решить вопрос об утилизации осадков и избыточного ила со станции, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом он сообщил сегодня, 19 августа, в ходе посещения журналистами СБО.

«Хотелось бы в будущем решить вопрос с утилизацией осадков и избыточного ила. Этот вопрос сейчас остро стоит потому, что участки бывших полей фильтрации, куда сбрасывается избыточный ил, не беспредельны, и здесь может быть когда-нибудь начнут что-то строить», — отметил В. Мошогло.

«Станция работает очень хорошо, поэтому в технологическом плане изменять ничего не требуется», — добавил главный инженер.

Начальник СБО «Северная» Константин Лозиенко также заявил: «Менять ничего не нужно. Станция удовлетворяет всем требованиям по очистке на сегодняшний день».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
11:06 11.01.2026
11:04 11.01.2026
09:24 11.01.2026
09:22 11.01.2026
12:23 10.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 4.430