ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




КП «Теплоснабжение города Одесса» должно Одесской ТЭЦ за поставленную тепловую энергию порядка 300 миллионов гривен
15:06 / 26.08.2014

ОДЕССА, 26 АВГУСТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Задолженность КП «Теплоснабжение города Одесса» перед Одесской ТЭЦ за поставленную тепловую энергию составляет порядка 300 миллионов гривен, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом и.о. заместителя председателя Одесской областной государственной администрации Михаил Кучук заявил сегодня, 26 августа, в ходе брифинга, отвечая на вопрос корреспондента агентства о размере задолженности за потребленный газ в области.

«КП «Теплоснабжение города Одесса» должно Одесской ТЭЦ за поставленную тепловую энергию порядка 300 миллионов гривен, и примерно эту же сумму Одесская ТЭЦ должна за газ. Проблема есть, она всегда была, и это не сегодняшняя тема. Всегда проходят различные взаимозачеты через органы власти, и мы не сомневаемся, что газ будет подан тогда, когда мы будем готовы его принять. Задолженность на это не повлияет», — заявил М. Кучук.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
18:58 18.12.2025
17:35 18.12.2025
17:35 18.12.2025
16:23 18.12.2025
16:21 18.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.162