ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Сегодня Одесса – один из немногих городов в Украине, где есть горячая вода», — Труханов
17:15 / 27.11.2014

ОДЕССА, 27 НОЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесский городской голова Геннадий Труханов заявил, что сегодня Одесса – один из немногих городов в Украине, где есть горячая вода, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление Г. Труханов сделал сегодня, 27 ноября, в ходе общения с журналистами после очередного заседания исполнительного комитета Одесского городского совета.

На вопрос журналистов «будет ли в Одессе горячая вода?» Г. Труханов ответил: «Конечно, будет. Я вам так скажу, Одесса сегодня – один из немногих городов в Украине, где есть горячая вода. Те перебои, которые есть сегодня с горячей водой, были вынужденными. В Ильичевске, например, вообще не включали горячую воду – я с мэром разговаривал. В других городах тоже не включали. Мы провели совещание и решили, что у нас есть возможность обеспечить одесситов горячей водой. Когда мы, не дай Бог, исчерпаем эти возможности, мы проинформируем население. Если есть перебои с поставкой горячей воды – это вынужденная мера».

«Та экономия газа, которой мы добьемся экономией на горячей воде, все равно не решит всех проблем, поэтому мы настаиваем на том, чтобы горячая вода была, несмотря на то, что есть четкие распоряжения экономить средства, в том числе за счет неподачи воды», ― добавил мэр.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.012