ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В штатном режиме после «зимней спячки» запущено уже 20 одесских фонтанов
17:30 / 20.05.2019
ЖКХ

ОДЕССА, 20 МАЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В штатном режиме после «зимней спячки» запущено уже 20 одесских фонтанов.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета.

С целью сохранения ценного оборудования фонтанов в рабочем состоянии на зимний период функциональные их элементы — форсунки, мотор, насосное оборудование и т.д. — демонтируются и хранятся на складах коммунального предприятия «Сервисный центр». Чаши фонтанов в это время интенсивно чистятся от мусора и загрязнений

А весной (обычно к 1 апреля) начинается поэтапная их расконсервация, и в зависимости от погоды, запускаются первые (сначала центральные) городские фонтаны.

На сегодняшний день 20 из 25 фонтанов уже работают в штатном режиме, а в скором времени планируется завершение ремонта фонтана-памятника «Петя и Гаврик», после чего он тоже будет включен.

Еще 4 фонтана пока законсервированы в связи с проведением ремонтных работ.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні новини:
16:01 14.08.2026
15:46 14.08.2026
15:11 14.08.2026
14:31 14.08.2026
13:59 14.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015