ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
ДТЕК Одеські електромережі допомагає відновити роботу електромереж Укрзалізниці
17:37 / 12.05.2022

ОДЕСА, 12 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Енергетики ДТЕК Одеські електромережі допомагають колегам із Укрзалізниці відновлювати та повертати до роботи електричні мережі у Львівській області.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у Відділі з комунікацій ДТЕК Одеські електромережі.

В умовах війни залізниця є ключовим транспортним сполученням та має стратегічне значення – це чи не єдиний спосіб евакуації та пересування країною для мирного населення та волонтерів. Не зважаючи на це, ворог не зупиняється та продовжує руйнувати інфраструктурні об’єкти.

Минулого тижня через ворожі обстріли зазнали ушкоджень декілька енергооб’єктів Укрзалізниці по всій країні. Через це без світла лишились мешканці навколишніх населених пунктів та зупинилось залізничне сполучення. Після пошкоджень вдалось відновити рух поїздів, але повноцінне відновлення підстанцій потребує часу.

ДТЕК розуміє наскільки важливим є відновлення об’єктів залізниці для всієї країни. Тому 4 бригади та 5 одиниць техніки з ДТЕК Одеські електромережі вирушили на допомогу колегам із Укрзалізниці для відновлення електричних мереж у Львівській області. Такі ж роботи у Київській області проводять колеги з ДТЕК Дніпровських електромереж.

21 фахівець ДТЕК Одеські електромережі працюватиме, щоб якомога швидше відновити роботу електрообладнання та повернути до нормального функціонування залізницю на Львівщині.

Аварійні бригади енергетиків ДТЕК безперервно працюють, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, які постраждали через бойові дії.

Енергетики, спеціалісти Укрзалізниці разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших харчових продуктів та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
20:02 19.05.2022
19:52 19.05.2022
18:34 19.05.2022
17:23 19.05.2022
16:19 19.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.090