ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міськрада: теплопостачанню одеситів зараз загрожують тільки російські ракети
11:30 / 07.10.2022

ОДЕСА, 07 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеська міська рада повідомляє, що комунальники-тепловики підготували Перлину біля моря до опалювального сезону, але загроза російських ударів залишається.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

Незважаючи на великі труднощі, пов'язані з війною, КП «Теплопостачання міста Одеси» завершило підготовку до майбутнього опалювального сезону.

Станом на 1 жовтня 2022 року тепловики підготували всі розподільні вузли та 153 котельні, що знаходяться на балансі підприємства.

З початку 2022 року під час підготовчих робіт комунальниками було виявлено 777 пошкоджень теплових мереж. Станом на 1 жовтня усунуто 97,3% пошкоджень. Також проведено заміну майже 6 тис. погонних метрів труб.

Крім того, КП «ТГО» підписало договір на отримання газу від постачальників наступного опалювального сезону.

Також договір із постачальником газу підписала і Одеська ТЕЦ, яка забезпечує теплом центр міста.

До 15 жовтня ТЕЦ планує завершити підготовку та ремонт обладнання.

З 1 серпня 2022 року по 31 березня 2023 року тарифи на тепло та ціна на газ для населення залишаються без змін – 7 грн 42 коп.

За прогнозами Кабінету Міністрів України, необхідні запаси енергоносіїв є, водночас існує реальна загроза атак по критичній інфраструктурі.

*****

#ЗимаБлизько: Как подготовить частный дом к отопительному сезону

#ЗимаБлизько: Как подготовить квартиру к отопительному сезону


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

29 березня Одеса втратила двох видатних артистів
29 березня померли відомі одеські артисти Володимир Комаров та Віллен Новак

Останні новини:
13:24 01.04.2026
12:35 01.04.2026
11:52 01.04.2026
11:46 01.04.2026
11:09 01.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.399