ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДТЕК: на Одещині вводяться стабілізаційні відключення світла
11:18 / 25.10.2022

ОДЕСА, 25 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Для підтримки енергосистеми України відсьогодні з 09:20 в Одеській області введені стабілізаційні відключення світла.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в телеграм-каналі «ЖКГ Одеса».

В повідомленні одеських комунальників сказано:

#ДТЕК_інформує

За розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області сьогодні з 09:20 введені стабілізаційні відключення світла.

Відключення стосуються побутових і промислових клієнтів у Центральному районі Одеси, в Любашівському, Ізмаїльському, Овідіопольському, Білгород-Дністровському, Болградському, Ренійському, Балтському та Савранському районах.

Звертаємо вашу увагу, що графік стабілізаційних відключень з переліком районів, населених пунктів та вулиць, за якими можуть відбуватися відключення, найближчим часом буде опублікований на нашому сайті — https://www.dtek-oem.com.ua/ . Слідкуйте за оновленнями.

Графік потенційних почергових відключень, згідно з яким почергові відключення клієнтів відбуваються на 4 години, в Одеській області наразі не застосовується.

Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через які ви можете бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,30 годин – повідомляйте нам про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, через наші сторінки в соцмережах Facebook. Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло.

Для того аби підтримати енергосистему України, споживайте електроенергію помірно – вмикайте енергоємні прилади по черзі, максимально заошаджуйте електроенергію зранку з 6:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00.

Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
16:50 16.02.2026
15:54 16.02.2026
15:42 16.02.2026
14:25 16.02.2026
14:23 16.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.533