![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Міськрада Одеси: перші ОСББ отримають компенсацію за придбані електрогенератори
19:35 / 01.02.2023
ОДЕСА, 01 ЛЮТОГО 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі розпочався розподіл часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: Порядок розподілу компенсації було ухвалено на сесії 30.11.2022 року у складі Міської цільової програми цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території м. Одеси на 2022-2026 роки (розділ IV). Порядком передбачено, що часткову компенсацію відшкодування вартості електрогенераторів, закуплених у період воєнного стану, можуть отримати об'єднання співвласників багатоквартирних будинків трьох та більше поверхів, а також житлово-будівельні кооперативи. Сума відшкодування не може перевищувати 70% від вартості електрогенератора, але не більше 100 тис. грн для одного учасника. Для отримання компенсації учасники Програми подають на розгляд спеціальних комісій, створених районними адміністраціями Одеської міської ради, пакет документів. З переліком необхідних документів та вимогами до електрогенератора також можна ознайомитись у Порядку, опублікованому на офіційному сайті Одеської міськради. Після розгляду пакета документів комісія складає протокол і направляє його до районної адміністрації, яка, в свою чергу, готує проєкт розпорядження Одеського міського голови щодо розподілу часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів учасникам. Так, першими одержувачами компенсації в Одесі стали 6 ОСББ Приморського району. Загальна сума компенсації становила 409 тисяч 300 гривень. Робота за Програмою триває. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
19:38 15.07.2026
17:24 15.07.2026
16:37 15.07.2026
16:12 15.07.2026
16:06 15.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |