ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДТЕК: в Одесі та області діють екстрені відключення
09:54 / 19.11.2024
ЖКГ

ОДЕСА, 19 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Російські повітряні атаки стали причиною складної ситуації в енергосистемі Одеської області.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі.

В повідомленнях підприємства сказано:

Протягом 18 листопада енергетики повернули світло для 163 тисяч родин Одещини. Однак, ситуація з електропостачанням залишається складною через масований ворожий обстріл по обʼєктах енергетики 17 листопада.

Енергетики всієї області працюють без перерви другу добу поспіль, щоб якомога швидше повернути світло в оселі.

Нагадаємо, аварійні ремонтні роботи на магістральних енергетичних обʼєктах іншої енергокомпанії тривають. В Одесі та області діють екстрені відключення.

Просимо вас набратися терпіння та з розумінням поставитися до тимчасових обмежень. Ми робимо все можливе й неможливе, щоб стабілізувати ситуацію.

Вірте в енергетиків!

#ПовертаємоСвітло


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Виставка «Невидимі. Стійкість: минуле і сучасність ромів»
4 червня 2026 року у Одеському музеї геноциду «Територія пам’яті» (вул. Садова, 10) відбулося відкриття виставки «Невидимі. Стійкість: минуле і сучасність ромів»

Останні новини:
15:06 14.06.2026
14:27 14.06.2026
11:26 14.06.2026
11:23 14.06.2026
11:16 14.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013