ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



“Інфоксводоканал” повідомив про причини відсутності води у значній частині Одеси і адреси, де можна набрати технічну воду
12:13 / 12.06.2025
ЖКГ

ОДЕСА, 12 ЧЕРВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – «Інфоксводоканал» повідомив причини аварійного відключення водопостачання у Київському та Хаджибейському (частково) районах міста Одеса.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі «Інфоксводоканалу».

У зверненні підприємств сказано:

Шановні споживачі, сьогодні вранці сталася аварія на магістральному водогоні, внаслідок чого без води залишились мешканці частини Хаджибейського району (ж/м “Черемушки”) та Київського району м.Одеса, с. Лиманка, с. Червоний хутір, ж/м «Райдужний», ж/м «Совіньон 1-5», ж/м “Чорноморка” ЖКП «Таїрово». Також знижено тиск водопостачання у частині Приморського району.

Пошкодження відбулось у важкодоступному місці, що ускладнює проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Попередньо мова йде про залізобетонний напірний водогін, ремонт якого через технологічні особливості зазвичай потребує більше часу, ніж сталевих чи пластикових.

У ліквідації аварійної ситуації задіяні всі наші ремонтні бригади. Наразі триває спустошення системи та ведуться підготовчі роботи (організація під'їзду спецтехніки до місця аварії для виконання земляних робіт). Після завершення розкопок буде можливо обстежити характер пошкодження та визначити час, необхідний для проведення ремонтних робіт. Про більш точний час відновлення водопостачання повідомимо додатково. Дякуємо за розуміння.

**********************************************************

На час відключення водопостачання міською радою в Київському та Хаджибейському районах міста організовано централізований підвіз технічної води.

Адреси, за якими з 11:00 стоятимуть водовози:

1. Ак.Корольова / Чикаленка

2. Левітана / Ак.Корольова

3. Архітекторська / Ак.Корольова

4. Інглезі / Ак.Корольова

5. пл.Дерев’янка / І.Рабіна

6. Вадатурського / Люстдорфська дорога

Також нагадуємо, що працюють бювети з питною водою.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
10:40 04.06.2026
10:23 04.06.2026
10:18 04.06.2026
10:12 04.06.2026
09:55 04.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014