![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
“Інфоксводоканал” відзвітував ОВА про готовність до роботи в осінньо-зимовий період
15:41 / 18.08.2025
ОДЕСА, 18 СЕРПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В “Інфоксводоканалі” відбулась нарада з питань підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі «Інфоксводоканалу». У повідомленні підприємства сказано: З метою забезпечення стабільної роботи підприємств критичної інфраструктури регіону в особливий період т.в.о. директора Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Володимир Карпич провів виїзну нараду з керівництвом філії “Інфоксводоканал” ТОВ “Інфокс”. Основним питанням порядку денного була підготовка водоканалу до роботи в осінньо-зимовий період 2025/2026 років. В.о. директора філії Максим Занфіров та заступник з технічних питань Олег Клепацький доповіли про хід виконання Плану заходів щодо підготовки водогосподарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2025/2026 років. В рамках підготовчих робіт проводиться профілактичний ремонт та заміна мереж водопостачання, перевірка обладнання та формування матеріальних резервів, запасів реагентів. Володимир Карпич окрему увагу зосередив на питаннях автономного енергозабезпечення та готовності до роботи під час можливих надзвичайних ситуацій. У зв'язку з цим усі об’єкти “Інфоксводоканалу”, де дозволяє технічна можливість та потужність, забезпечені генераторами та запасом паливно-мастильних матеріалів. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
09:55 04.06.2026
09:38 04.06.2026
09:32 04.06.2026
09:02 04.06.2026
08:40 04.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |