![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДТЕК: завтра частина мешканців Одеси залишиться без світла через ремонтні роботи
17:14 / 03.09.2025
ОДЕСА, 03 ВЕРЕСНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – На 4 вересня запланований ремонт обладнання в Київському районі Одеси, щоб підготувати мережі до зими й забезпечити надійне електропостачання в опалювальний сезон. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі. В повідомленні підприємства сказано: Завтра, 4 вересня, з 7:00 до 17:00, ми проводитимемо плановий ремонт обладнання в Київському районі Одеси. Ці роботи необхідні, щоб підготувати мережі до зими й забезпечити надійне електропостачання в опалювальний сезон. ⚡️ Там, де це технічно можливо, енергетики перезаживлять обʼєкти критичної інфраструктури та клієнтів на резервні джерела живлення. 🔍 Перевірте, чи буде відключення за вашою адресою: - у чат-боті у Viber або Telegram, розділ «Можливі відключення» https://chats.viber.com/dtekodeskielektromerezhi або https://t.me/DTEKOdeskiElektromerezhiBot - на сайті, розділ «Відсутня електроенергія» — https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns Дякуємо за розуміння! Працюємо, щоб взимку у вас було світло 💡 |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
19:38 15.07.2026
17:24 15.07.2026
16:37 15.07.2026
16:12 15.07.2026
16:06 15.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |