ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Інфоксводоканал»: в Одесі продовжуються роботи з ліквідації аварії на водогоні
13:57 / 20.10.2025
«Інфоксводоканал»: в Одесі продовжуються роботи з ліквідації аварії на водогоні

ОДЕСА, 20 ЖОВТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – “Інфоксводоканал” продовжує ліквідацію аварії на водогоні великого діаметру. Через ремонт частина Київського та Хаджибейського районів тимчасово залишилася без водопостачання.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі «Інфоксводоканалу».

У повідомленні підприємств сказано:

📢 Шановні споживачі!

Аварія на водогоні, де наші фахівці працювали всю ніч, виявилася складнішою, ніж очікувалося за попередніми оцінками😢.

До ранку нам вдалося приборкати течу та навіть тимчасово відновити водопостачання. Проте роботи необхідно продовжувати. Наразі фахівці готують розкопку та водогін до зварювальних робіт, яких буде чимало.

🔹У зв’язку з цим, ми були вимушені тимчасово призупинити водопостачання та знизити тиск у мережі для мешканців деякої частини Київського та Хаджибейського районів Одеси.

👉Зокрема, це стосується частини будинків на вулицях:

Академіка Корольова, Небесної Сотні, Сім’ї Глодан, Левітана, Варненській, Космонавтів, Інглезі, Героїв Крут та Люстдорфській дорозі.

ℹ️Попередньо плануємо завершити роботи до 22:00.

Дякуємо🙏 за розуміння та перепрошуємо за тимчасові незручності.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
11:24 27.03.2026
10:53 27.03.2026
10:44 27.03.2026
10:37 27.03.2026
10:08 27.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.016