ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



11 грудня не працюватиме бювет, розташований на вулиці Геранієвій
15:31 / 10.12.2025
11 грудня не працюватиме бювет, розташований на вул. Геранієвій

ОДЕСА, 10 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Тимчасово не працюватиме бюветний комплекс на вул. Геранієва у зв’язку із проведенням регламентних робіт.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

Комунальне підприємство «Сервісний центр» інформує:

11 грудня 2025 року не працюватиме з 10:30 до 16:00 у зв’язку із проведенням регламентних робіт бюветний комплекс, який розташовано за адресою: вул. Геранієва.

Найближчі бюветні комплекси розташовані на 6-й ст. Великого Фонтану та вул. Космонавтів, 17а.

Адміністрація КП «Сервісний центр» заздалегідь приносить свої вибачення за тимчасові незручності.

***

На території Одеси розташовані 17 бюветних комплексів з різним горизонтом свердловин — від 80 до 120 метрів. Усі бювети знаходяться на обслуговуванні Комунального підприємства «Сервісний центр». Вода зі свердловин подається вільно і доступна кожному.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
15:27 24.06.2026
14:51 24.06.2026
14:41 24.06.2026
14:35 24.06.2026
14:30 24.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018