![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На Одещину повернулися лелеки: енергетики сьомий рік поспіль облаштовують для них безпечні гнізда
11:09 / 01.04.2026
ОДЕСА, 01 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – На Одещині знову оселилися лелеки — символ миру, добра та родинного затишку. Щоб убезпечити птахів від ураження струмом і водночас зменшити ризик аварійних відключень для мешканців, енергетики вже сьомий рік поспіль встановлюють спеціальні платформи для їхніх гнізд. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі. В повідомленнях підприємства сказано: Лелеки вдома! Бачити, як наші любі птахи повернулися в свою домівку – це справжнє щастя 🥰 Адже лелека в Україні — символ миру, добра й родинного затишку. І ми раді бути частиною цієї історії, створюючи безпечний простір і для людей, і для птахів. Вже сьомий рік поспіль на Одещині ми встановлюємо спеціальні платформи для гнізд лелек. Це допомагає захистити птахів від ураження струмом і водночас зменшити ризик аварійних відключень для місцевих жителів. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.
Останні новини:
12:34 31.05.2026
10:43 31.05.2026
10:37 31.05.2026
10:32 31.05.2026
10:30 31.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019 |