ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Після нічної атаки в Одесі без світла залишаються 16,7 тисячі родин
10:54 / 06.04.2026
Після нічної атаки в Одесі без світла залишаються 16,7 тисячі родин

ОДЕСА, 06 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – 6 квітня ворог пошкодив енергетичний об’єкт ДТЕК Одеські електромережі в Одесі. Попри складні руйнування, енергетикам уже вдалося повернути електропостачання критичній інфраструктурі та майже 3 тисячам родин, однак без світла досі залишаються 16,7 тисячі сімей у частині Приморського, Хаджибейського та Київського районів міста.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі.

В повідомленнях підприємства сказано:

Уночі 6 квітня ворог атакував енергетичний обʼєкт ДТЕК Одеські електромережі в Одесі. На ранок енергетикам вдалося перезаживити критичну інфраструктуру та оселі майже 3 тис. родин. Наразі без світла залишаються 16,7 тис. сімей в частині Приморського, Хаджибейського та Київського районів міста.

Наслідки обстрілу дуже складні і ремонтні роботи потребують часу, щоб повернути обладнання до працездатного стану.

Наші бригади взялися до аварійно-відновлювальних робіт після дозволу від рятувальників та військових. Фахівці виконують огляд обладнання, розбирають завали, після – ремонтуватимуть.

Світло тримається!


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
19:38 15.07.2026
17:24 15.07.2026
16:37 15.07.2026
16:12 15.07.2026
16:06 15.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016