![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Протягом минулої доби енергетики повернули світло для понад 190 тис. родин після негоди
12:31 / 27.04.2026
ОДЕСА, 27 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Негода 26 квітня спричинила масштабні аварійні відключення в Одесі та області. За добу енергетики відновили електропостачання для 191 тисячі споживачів, однак частина домівок, переважно в Одеському районі, досі знеструмлена. Роботи тривають у посиленому режимі, жителів закликають бути обережними через сильний вітер і не наближатися до обірваних ліній. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі. В повідомленні підприємства сказано: Буревій на Одещині 26 квітня спричинив аварійні відключення в Одесі та області. Енергетики працювали безперервно і за добу відновили електропостачання для 191,4 тис. родин. Наразі без світла залишаються ще 16,1 тис. осель, найбільше — в Одеському районі. У першу чергу енергетики відновлюють високовольтні мережі, далі — підстанції та лінії низького класу напруги, після чого відпрацьовують локальні заявки. За прогнозами синоптиків, 27 квітня можливі пориви вітру до 15–20 м/с. Будьте обережні — не наближайтеся до обірваних ліній електропередачі. Працюємо в посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну оселю. Протягом минулої доби енергетики повернули світло для понад 190 тис. родин після негоди Буревій на Одещині 26 квітня спричинив аварійні відключення в Одесі та області. Енергетики працювали безперервно і за добу відновили електропостачання для 191,4 тис. родин. Наразі без світла залишаються ще 16,1 тис. осель, найбільше — в Одеському районі. У першу чергу енергетики відновлюють високовольтні мережі, далі — підстанції та лінії низького класу напруги, після чого відпрацьовують локальні заявки. За прогнозами синоптиків, 27 квітня можливі пориви вітру до 15–20 м/с. Будьте обережні — не наближайтеся до обірваних ліній електропередачі. Працюємо в посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну оселю. |
Пошук:
![]() Департамент інформації Одеської міськради
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.
![]() Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».
Останні новини:
12:25 30.08.2026
12:13 30.08.2026
11:28 30.08.2026
10:57 30.08.2026
10:41 30.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |