ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Сброс маслопродуктов в акваторию ОМТП не нанес никакого вреда экологии», — замначальника порта
12:05 / 09.04.2008

ОДЕССА, 09 АПРЕЛЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель начальника ГП «Одесский морской торговый порт» по охране труда Александр Коваленко заявил, что сброс маслопродуктов в акватории ОМТП, имевший место 1 апреля, не нанес никакого вреда окружающей среде, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Коваленко заявил агентству сегодня, 9 апреля, в ходе телефонной беседы.

Как отметил А. Коваленко, маслопродукты представляли собой пальмовое масло: «Это абсолютно безвредный продукт. Это не загрязнение, а засорение. Поэтому для порта это была лишь уборка. За одну смену акватория была вычищена».

Как сообщало ранее ИА «Контекст-Причерноморье», 1 апреля теплоход “TAIPAN” (под флагом Либерии) произвел в акватории порта сброс 24 т 120 кг маслопродуктов. За загрязнение судовладельцу TAIPAN CHEMICAL CARRIES предъявлены претензии на сумму 1 млн. 71 тыс. 595 долл. 44 цента США. Согласно постановлению Приморского районного суда от 4 апреля 2008 года в обеспечение исковых требований судно арестовано.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
12:52 01.01.2026
12:33 01.01.2026
12:27 01.01.2026
12:24 01.01.2026
12:16 01.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.074