ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Загрязненная днестровская вода достигнет места водозабора для Одессы завтра-послезавтра
16:01 / 29.07.2008

ОДЕССА, 29 ИЮЛЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Загрязненная в результате выпадения большого числа осадков и разлива вода реки Днестр 30 или 31 июля достигнет места, где осуществляется водозабор для обеспечения Одессы питьевой водой, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 29 июля, в ходе телефонного разговора сообщила пресс-секретарь филиала «Инфоксводоканала» ООО «Инфокс» Елена Милова.

По словам Е. Миловой, в настоящее время «пробы днестровской воды берутся каждые два часа, и исходное качество воды не изменилось. Загрязненная вода пока не достигла места водозабора — по предварительным расчетам, это может произойти завтра-послезавтра. Поэтому особо никаких мер сейчас не предпринимается. По распоряжению областной СЭС будет производиться хлорирование воды согласно установленным для таких случаев норм».

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», по данным облводхоза, по состоянию на 20:00 28 июля уровень воды в р. Днестр на рыбооградителе подводного канала Белгород-Днестровской поливочной системы (54-й км автодороги Одесса-Паланка) повысился на 5 см в сравнении с 16:00 28 июля. Наблюдается заполнение водой Днестровских плавней. Также идет заполнение лесного массива о. Троицкий, междуречья Днестр-Турунчук и озера Путрино, остальная вода идет по руслу р. Днестр.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
12:52 01.01.2026
12:33 01.01.2026
12:27 01.01.2026
12:24 01.01.2026
12:16 01.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.849