ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Превышение допустимой концентрации углеводорода зафиксировано на нефтеперерабатывающих заводах Одессы
17:41 / 22.08.2012

ОДЕССА, 22 АВГУСТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Превышение допустимой концентрации углеводорода зафиксировано на нефтеперерабатывающих заводах Одессы, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом и. о. начальника Управления экологии и развития рекреационных зон Одесского городского совета Валентина Дацюк заявила сегодня, 22 августа, в ходе заседания комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций Одесской областной государственной администрации.

Как сообщила В. Дацюк, «со 2 по 21 августа проводились замеры состояния атмосферного воздуха. Зафиксированы следующие нарушения уровня концентрации углеводорода: в «Одеснефтепродукт» зафиксировано в 2,6–8,9 раз превышение предельно допустимой концентрации углеводорода; в «Эксимнефтепродукт» – в 1,6–4 раза; в нефтегавани Одесского морского порта – 2,7–6,5 раз; в «Синтез-Ойл» – 2,2–3,9 раз; в «Лукойл» – 1,8 раз».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
11:10 18.02.2026
10:41 18.02.2026
10:30 18.02.2026
10:02 18.02.2026
09:40 18.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 5.005