![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Куяльницкая грязь незаконно добывается и продается под видом косметики Мертвого моря», — Южноукраинский экологический союз
15:34 / 30.08.2012
ОДЕССА, 30 АВГУСТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Президент Южноукраинского экологического союза Валерий Осипов заявил, что Куяльницкая грязь незаконно добывается и продается под видом косметики Мертвого моря, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом В. Осипов заявил сегодня, 30 августа, в ходе пресс-конференции. По словам президента Южноукраинского экологического союза, владельцы компаний, которые производят оригинальную косметику на основе компонентов Мертвого моря, купили наших чиновников, они заинтересованы в уничтожении Куяльницкого лимана. «Куяльницкая грязь по своим целебным свойствам превосходит грязь Мертвого моря. Грязь из Куяльницкого лимана незаконно добывается, упаковывается в аналогичную упаковку косметики Мертвого моря и незаконно продается за пределами Украины», — заявил он. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
14:45 31.12.2025
13:50 31.12.2025
З 1 січня 2026 року змінюються тарифи на водопостачання та водовідведення для непобутових споживачів
13:43 31.12.2025
12:41 31.12.2025
12:32 31.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.583 |