ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Основные работы по строительству новых вольеров пройдут в 2015-2017 годах»,— директор зоопарка
15:20 / 03.04.2013

ОДЕССА, 03 АПРЕЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Директор Одесского зоопарка по науке и стратегическому развитию Игорь Беляков заявил, что основные работы по строительству новых вольеров в зоопарке будут осуществляться в 2015-2017 годах, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом И. Беляков заявил сегодня, 3 апреля, в ходе пресс-конференции.

«У Одесского зоопарка сегодня нет больших возможностей увеличивать коллекцию, так как для этого нужные новые объекты. 19 февраля на сессии Одесского горсовета была принята Программа по реконструкции и развитию Одесского зоопарка на 10 лет. Предполагается финансирование в размере 99 миллионов гривен. В этом году мы должны проложить инженерные сети, построить автостоянку. Новые объекты, которые будут построены, будут соответствовать мировым требованиям», — сказал директор.

«Также планируется построить новый медвежатник, новые вольеры для псовых. Возможно, потом возьмем к себе в коллекцию гривистого волка, африканскую гиеновую собаку, бурую гиену или пятнистую. Но для этого нужны новые объекты. Основные работы по строительству новых вольеров будут осуществляться в 2015-2017 годах», — подчеркнул И. Беляков.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
09:40 18.02.2026
09:28 18.02.2026
09:15 18.02.2026
08:45 18.02.2026
08:41 18.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.969