ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



З вівторка на Одещині починають діяти нерестові заборони на вилов риби
15:48 / 28.03.2025
Екологія

ОДЕСА, 28 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — З 1 квітня 2025 року на рибогосподарських водних об’єктах Одеської області стартує весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеського рибоохоронного патруля.

У повідомленні відомства сказано:

Весняно-літня нерестова заборона на любительський та промисловий вилов риби встановлюється у зв’язку з їх нерестом на водоймах підконтрольних Управлінню Держрибагентства у Одеській області.

Нерест – один з найважливіших періодів розвитку рибних популяцій, від успішності якого залежить якість і майбутня кількість водних біоресурсів у водоймах. Правилами любительського рибальства та Правилами Промислового рибальства в басейні Чорного моря затверджено основні терміни нерестової заборони на водоймах Одеської області.

Так, з 1 квітня по 30 червня заборона діє на річці Південний Буг в межах Одеської області, річках Кодима, Тилігул, Великий та Малий Куяльник, Барабой та інших малих річках області з їх придатковими системами (крім водних об’єктів наданих в користування для цілей аквакультури);

з 16 квітня 30 травня — на річці Дунай;

З 15 квітня по 15 червня – на річці Дністер і її придатковій системі (заборона не поширюється на спеціалізований промисел оселедця);

З 15 квітня по 31 липня – в Дністровському лимані з плавнями (заборона не поширюється на спеціалізований промисел оселедця);

З 15 квітня по 15 червня – в Кучурганському водосховищі;

З 15 квітня по 15 червня – у придунайських озерах (оз. Ялпуг – Кугурлуй, оз. Кагул, оз. Картал, оз. Катлабух, оз. Саф’ян, оз. Китай та ін.) та оз. Сасик;

З 15 квітня по 15 червня – у Стенцівсько — Жебріянських плавнях;

З 15 квітня по 15 червня – у Хаджибейському лимані;

З 1 травня по 15 червня – у Тилігульському, Григорівському (Малому Аджалицькому), Дофінівському (Великому Аджалицькому), Шаболатському (Будацькому), Сухому і Тузловських лиманах.

У період нересту на незаборонених ділянках дозволяється любительське рибальство гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега.

На даний період забороняється пересування всіх транспортних засобів чи моторних суден у заборонених місцях, у період нересту, на нерестовищах (за винятком установлених суднових ходів), за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади;

З межами нерестових ділянок, на яких забороняється риболовля, можна ознайомитись за посиланням.


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
11:37 20.08.2026
11:33 20.08.2026
11:18 20.08.2026
10:36 20.08.2026
09:41 20.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014