![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одесі перевірили якість повітря через пожежу на полях зрошення: перевищень норм не виявили
12:45 / 24.07.2026
ОДЕСА, 24 ЛИПНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – У зв'язку з масштабною пожежею на полях зрошення, яка вже четверту добу спричиняє задимлення та запах гару в Одесі, фахівці щодня проводять моніторинг атмосферного повітря. За результатами вимірювань, проведених 21–23 липня, концентрації окремих забруднюючих речовин виявилися вищими за звичайні показники, однак не перевищили гранично допустимих норм. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. В повідомленні міськради сказано: Моніторинг якості атмосферного повітря в Одесі Через пожежу на полях зрошення, яка триває вже четверту добу, у місті відчувається запах гару та спостерігається задимлення. За інформацією ДСНС, наразі триває тління болотяно-водної рослинності, що і спричиняє поширення диму. З 21 липня пересувна лабораторія КП «Муніципальний центр екологічної безпеки» щодня проводить моніторинг атмосферного повітря. За результатами вимірювань, проведених 21–23 липня: • зафіксовано підвищення концентрацій окремих забруднюючих речовин порівняно зі звичайними показниками; • водночас усі показники залишаються у межах гранично допустимих концентрацій, встановлених санітарними нормами. Лабораторія контролює вміст сірководню, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду азоту та аміаку. Моніторинг якості повітря триватиме щодня до повної ліквідації пожежі на полях зрошення. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() 18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.
Останні новини:
17:38 13.08.2026
16:47 13.08.2026
16:13 13.08.2026
16:05 13.08.2026
15:58 13.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |