ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Новини / Освіта
Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич відповіли на питання щодо навчання у школах під час воєнного стану.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова увійшов до ТОП-5 найкращих класичних вищих учбових закладів України.
Цифровізація Одеської області в галузі освіти є найкращим результатом серед інших регіонів України.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова підписав меморандум про взаєморозуміння з Університетом Лафборо (Велика Британія).
На базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова проведено XVII Міжнародну Літню школу для молодих учених, аспірантів і магістрів з молекулярної біології, біотехнології та біомедицини.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова нагадує абітурієнтам про важливі дати.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова приєднався до Альянсу EU-CONEXUS (European University for Smart Urban Coastal Sustainability) у якості структурного партнера Альянсу.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова підписав меморандум про взаєморозуміння з Університетом Сент Джон (США).
Директор Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич розповіла про роботу шкіл в умовах воєнного стану.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова опублікував електронні адреси своїх факультетів.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова на вихідних провів у Ботанічному саду захід для майбутніх студентів.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова вперше увійшов до Світового рейтингу Університетів QS World University Rankings.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова запрошує на вихідні у Ботанічний сад на Мечников-день.
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова посів третє місце у рейтингу українських вищих учбових закладів Scopus.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до студентів і ректорів українських закладів вищої освіти від 19 травня 2022 року.
Як стати студентом факультету математики, фізики та інформаційних технологій Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова можна буде дізнатися 17 травня в ході дистанційного Дня відкритих дверей.
Ректор ОНУ iменi Мечникова Вячеслав Труба привітав з Днем народження університету, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».
Як стати студентом Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова бажаючі змогли дізнатися 16 квітня в ході дистанційного Дня відкритих дверей.
Як стати студентом Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова можна буде дізнатися 16 квітня в ході дистанційного Дня відкритих дверей.
Як стати студентом Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова можна буде 16 квітня в ході дистанційного Дня відкритих дверей.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

Мистецькі промені серед воєнних буднів
У важкі часи рятуємось не тільки книгами, а й споглядаючи прекрасне. Запрошую і вас відвідати виставковий зал Одеської обласної організації Національної спілки художників України© 2005—2022 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2022 S&A design team / 0.081