ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Большинство участников опроса на сайте горуправления образования считают, что введение независимого внешнего тестирования ничего не даст
15:06 / 13.02.2008

ОДЕССА, 13 ФЕВРАЛЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Большинство участников опроса, который проводит Управление образования и науки Одесского городского совета на своем официальном сайте, считают, что введение при поступлении в вузы независимого внешнего оценивания качества образования «ничего не даст», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Голосование еще продолжается, но свое мнение по состоянию на сегодняшний день, 13 февраля, уже высказали 153 человека.

На вопрос «Что даст независимое внешнее оценивание?» предложено 5 вариантов ответа. 9,2% проголосовавших выбрали ответ «вести борьбу с коррупцией»; 13,1% – «равенство шансов для поступления в вуз»; 8,5% – «сократить число вузов»; 15,7% – «повысить качество знаний»; 53,6% – «ничего не даст».


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
08:46 27.06.2026
17:31 26.06.2026
16:20 26.06.2026
15:37 26.06.2026
15:15 26.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015