ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«В ходе проведения сегодняшнего тестирования каких-либо нарушений и эксцессов не отмечено», — КИУ
15:45 / 19.05.2009

ОДЕССА, 19 МАЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной организации Комитета избирателей Украины Анатолий Бойко сообщил, что, по предварительным данным, 70 наблюдателей от КИУ в ходе проведения независимого тестирования по украинскому языку и литературе в Одесской области сегодня, 19 мая, никаких серьезных нарушений не выявили, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Бойко сообщил агентству сегодня, 19 мая, в ходе телефонной беседы.

Как отметил Анатолий Бойко, «по наблюдению представителей Комитета, в целом тестирование прошло спокойно, без нарушений. Были некоторые недоразумения с нашими наблюдателями, которым на некоторых пунктах тестирования не разрешали быть в коридорах учебных заведений — якобы требовалось, чтобы были только в аудиториях. Но этот вопрос в принципе был решен».

«Более подробную информацию мы сможем дать ближе к 19:00, когда мы получим все данные от наших наблюдателей по области. Наши представители были на 35 пунктах тестирования по всей области», — добавил А. Бойко.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
10:16 09.01.2026
09:27 09.01.2026
09:25 09.01.2026
09:21 09.01.2026
09:14 09.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.655