ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более 47 тысяч педагогов работают в Одесской области, — данные
13:45 / 05.12.2011

ОДЕССА, 05 ДЕКАБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Более 47 тысяч педагогов работают в Одесской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 5 декабря, на аппаратном совещании ОГА сообщил начальник Управления науки и образования Одесской областной государственной администрации Андрей Ткачук.

«Учебный процесс в учреждениях образования области обеспечивают свыше 47 тысяч педагогических работников. В 2011 году расширена практика установления за счет средств местных бюджетов поощрительных набавок и доплат для отдельных категорий педагогических работников. В частности, для молодых специалистов и ветеранов педагогического труда. В частности, такая практика имела место в городе Одесса, в городе Ильичевск и в некоторых других административных центрах», – отметил чиновник.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
11:09 28.06.2026
11:05 28.06.2026
11:00 28.06.2026
10:57 28.06.2026
10:47 28.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011