ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В одесских школах и детсадах увеличится количество классов и групп для обучения детей с особыми образовательными потребностями
12:37 / 22.08.2018
Класс

ОДЕССА, 22 АВГУСТА 2018 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — К 2018/2019 учебному году в одесских школах будут открыты 63 класса для обучения детей с особыми образовательными потребностями.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в Департаменте информации Одесского горсовета.

В этих классах будут учиться 111 детей с особыми образовательными потребностями (в 2017/2018 учебном году функционировало 33 инклюзивных класса, в которых обучалось 69 детей).

С этого учебного года уже в 12-ти детских садах города будут функционировать инклюзивные группы для детей дошкольного возраста с особыми образовательными потребностями (на конец прошлого учебного года таких детсадов было 8).

Для обеспечения предоставления качественных образовательных услуг в инклюзивных классах и группах в штатные расписания введены ставки ассистентов учителя, воспитателя.

В учебных заведениях создано 13 логопедических пунктов , в которых работают учителя-логопеды и дефектологи.

Кроме того, в городе ведется работа над созданием Первого городского инклюзивно-ресурсного центра для детей с особыми образовательными потребностями. Его планируют разместить в отдельном здании, доступном и удобном для посещения детей и взрослых месте, по адресу: ул.

Мечникова, 2-А.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:49 27.03.2026
18:47 27.03.2026
16:42 27.03.2026
16:38 27.03.2026
15:28 27.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.422