ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Факультет истории та философии ОНУ имени И.И.Мечникова рассказал об успехах в онлайн-преподавании
17:41 / 09.04.2020
Образование

ОДЕССА, 09 АПРЕЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Факультет истории та философии Одесского национального университета имени И.И. Мечникова поделился опытом внедрения дистанционных методов обучения.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе ОНУ имени И.И.Мечникова.

В сообщении вуза сказано:

Факультет історії та філософії ОНУ iнформує:

Карантин спонукав вдосконалювати форми та методи навчання, наукової та виховної роботи. Ті комунікації, про які ми думали як ймовірні в перспективі, стали єдино можливими вже сьогодні, тут і зараз!

Комунікація зі студентами здійснюється за допомогою Facebook, TelegramWeb, Viber, FacebookMessenger; Студентам і аспірантам факультету створені електронні пошти в домені stud.onu.edu.ua.

Більшість викладачів факультету читають онлайн-лекції за допомогою додатків Zoom та Skype. Для низки курсів створені класи за допомогою сервісу GoogleClassroom та GoogleHangoutsMeet.

Старшокурсники вивчають курси на платформі Coursera (адміністратори проф. О.В. Сминтина та доц.О.М.Луговий).

Були проведені он-лайн засідання навчально-методичної комісії (голова доц.Синявська О.О.), кураторські години (доц.Петрова Н.О., викл.Родян М.В.), засідання кафедр факультету.

Сподіваємось, наше віртуальне спілкування буде продуктивним, але не тривалим і ми скоро зустрінемось оф-лайн!

------------------------------

Довідка

На факультеті історії та філософії здобувають освіту за трьома рівнями вищої освіти (бакалаврський, магістерський та освітньо-науковий) за трьома спеціальностями

- 032 Історія та археологія

- 033 Філософія

- 034 Культурологія


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
11:45 30.05.2026
09:50 30.05.2026
09:17 30.05.2026
09:14 30.05.2026
09:09 30.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015