ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОНУ имени И.И.Мечникова исполняется 155 лет: поздравление ректора
14:13 / 13.05.2020
о

ОДЕССА, 13 МАЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Ректор Одесского национального университета имени И.И. Мечникова поздравил учащихся и сотрудников вуза с его юбилеем.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе ОНУ имени И.И.Мечникова.

В поздравлении ректора сказано:

Шановні студенти, аспіранти, викладачі, усі співробітники Одеського національного університету імені Мечникова! 155-а річниця від дня заснування Одеського університету – видатна подія в житті міста та України.

Поява університету, першого на півдні України, здійснила значний вплив на інтелектуальне, культурне, громадське життя не лише Одеси. Фундатори розуміли, що розвиток регіону не можливий без освіти i науки.

Андрусов, Зелінський, Ковалевський, Сеченов, Умов, Мечников, Філатов, Гамов – завдяки діяльності цих подвижників, університет піднявся до стандартів світової науки! І відтоді намагається гідно підтримувати ці традиції.

Університет сьогодні – це 11 факультетів, коледж, майже 10 тисяч студентів, 200 аспірантів, 87 кафедр, 150 професорів і докторів наук, 650 доцентів-кандидатів наук. Це наукова бібліотека, астрономічна обсерваторія, ботанічний сад, інститут фізики, гідробіологічна станція, біотехнологічний центр. Ми маємо розгалужену систему міжнародного спілкування. Але головне надбання університету – його колектив. Професіонали, патріоти ОНУ, порядні люди. Саме з таким колективом ми переборемо усі негаразди. А наш університет, класичний і сучасний, і далі буде йти по хвилях історії.

Зі святом нас, дорогі «мечниковці»!

РЕКТОР ОНУ IГОР КОВАЛЬ

Видео с поздравлением можно посмотреть по ссылке.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
17:30 17.04.2026
17:03 17.04.2026
16:50 17.04.2026
16:25 17.04.2026
16:20 17.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.529