ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини / Освіта
В Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова відбулася перша робоча зустріч у межах міжнародної програми UK–UA Visiting Professors Programme. Університет прийняв випускника ОНУ та науковця University of Aberdeen Сергія Силантьєва, який проведе для студентів і аспірантів цикл лекцій та практичних занять з біофізики, фізіології та нейрофармакології. Під час зустрічі сторони обговорили розвиток академічної співпраці, міжнародний обмін досвідом та нові можливості для української STEM-освіти.
В Ботанічному саду Одеського національного університету імені Мечникова пройшло свято для майбутніх студентів вузу.
В Одесі навчальний рік офіційно завершиться 29 травня, а формат проведення свят останнього дзвоника визначатимуть залежно від безпекової ситуації та можливостей укриттів у школах.
У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку втретє відбувся конкурс-виставка Science Skills Booster SUITT — 2026, який об’єднав талановиту молодь, науковців та педагогів навколо сучасних технологій і STEM-освіти.
Ректор Одеського національного університету імені Мечникова привітав студентів та працівників вузу з 161-літтям.
Першокурсник Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Юрій Міняйлик виборов перше абсолютне місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики, що проходила у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Вибори ректора Одеського національного університету імені Мечникова завершились переобранням чинного очільника вузу Вячеслава Труби.
У корпусі Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова, розташованому по Французькому бульвару 24/26 в суботу, 18 квітня, заплановано День відкритих дверей.
Фаховий коледж Одеського національного університету імені Мечникова провів благодійний великодній ярмарок на підтримку Збройних Сил України.
Досягнення викладачів та студентів Одеського національного університету імені Мечникова дозволили йому посісти високе місце у рейтингу українських університетів, що формується виданням «Фокус».
Адміністрація Одеського національного університету імені І. І. Мечникова ініціювала службове розслідування у зв’язку з численними зверненнями та суспільним резонансом навколо систематичних публічних висловлювань одного з викладачів у соцмережах і медіапросторі. Перевірку проводитимуть у межах чинного законодавства України.
Громадська організація «Живі в серцях» і Департаменти освіти та науки і внутрішньої політики Одеської міської ради підписали Меморандум про співпрацю щодо реалізації учнівського документального проєкту «Маяки пам’яті. Одеса».
20 березня у Міжнародному університеті (м. Одеса) пройде День відкритих дверей.
В Одесі відкрито реєстрацію на 47-й курс проекту мовних курсів «Єдині».
Учнівська та студентська молодь закладів освіти Одеської області була запрошена на показ документальної стрічки «Паляниця».
21 лютого Факультет дизайну, архітектури і мистецтв Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) зібрав більше 200 майбутніх студентів на свій День відкритих дверей.
Унаслідок нічної ворожої атаки в Одесі пошкоджено приміщення навчального закладу, де в очному форматі здобували освіту понад 200 учнів. Наразі фахівці фіксують наслідки обстрілу, оцінюють масштаби руйнувань та вирішують питання подальшої організації навчального процесу.
На факультеті дизайну, архітектури та мистецтв Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) 21 лютого пройде День відкритих дверей.
В Одесі відкрито реєстрацію на 46-й курс проекту мовних курсів «Єдині».
Про умови вступу до фахового коледжу Одеського національного університету імені Мечникова можна буде дізнатись протягом весни в онлайн- та офлайн-режимі.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013